Introducere
Pachet de hârtie absorbantă facială
Pachet de hârtie absorbantă facială pentru extracție pe perete-inferioară
Moale, durabil, absorbant
Fara praf
Specificații
| Parametru | Caietul de sarcini |
|---|---|
| Numele produsului | Pachet de hârtie absorbantă facială |
| Material | Pastă de lemn virgin |
| Tip produs | Țesut moale |
| Ply | 4 straturi |
| Cantitatea de foi | 1000 de foi (250 de trageri) |
| Greutatea produsului | 248 g |
| Dimensiunea foii | 115 × 170 mm |
| Dimensiunea pachetului | 22,5 × 12 × 9 cm |
| Tip textura | Cu Model |
| Culoare | Alb |
| Parfum | Opțional |
| Rezistență la tracțiune | Rezistență ridicată la umed și uscat |
| Tip ambalaj | Pachet moale |
| Serviciu OEM | Disponibil |
| Aplicație | Menaj, Comercial, Ospitalitate |
Detalii despre produs

Material: 100% pastă de lemn virgin
Strat: 4 straturi
Tragere: 1000 coli (250 trageri)
Greutate/pachet: 248g
Dimensiunea foii: 115*170mm
Dimensiune pachet: 22,5 × 12 × 9 cm
Caracteristici



Avantajele noastre
1.OEM, ODM disponibil.
2. Răspuns în timp util.
3.Serviciu post-vânzare excelent.
4.Produsele noastre sunt cele necesare vieții, nu sezoane slăbite, costă scăzut și preț corect.
5 Filosofia de afaceri "Calitatea pe primul loc".
Atelier de clasă 6.300.000.
7. Mostre gratuite disponibile, clientul trebuie doar să plătească transportul.
Fabrica noastră
Fabrica are mai multe linii de producție, depozite de produse finite, depozite de materiale și laboratoare de cercetare și dezvoltare.

Certificatele noastre
Certificare: ISO9001, CE, FDA, ISO14001, OHSAS18001 etc.

FAQ
Q1. Care este MOQ-ul dvs.?
A1:Scutec pentru bebelusi: 1*40'HQ container cu 4 dimensiuni amestecate sau 1*20FT container cu 2 dimensiuni amestecate
Șervețel sanitar: 1*40HQ cu 2 dimensiuni mixte sau 1*20FT container cu o singură mărime amestecată.
Q2. Care este capacitatea ta de producție?
A2: Scutec pentru bebelusi:58*40HQ/luna PANTALONI BEBE SCUTEC:70*40HQ/luna
STORTIC ADULT: 60*40HQ/luna PANTALONI ADULTI Scutec: 29*40HQ/luna
Q3. Care este data de livrare?
A3:Aproximativ 15-30 de zile după primirea depozitului.
Q4. Care sunt termenii de plată?
A4:Depozit de 30% prin T/T, sold împotriva copiei BL.
Tag-uri populare: pachet de hârtie absorbantă facială, China furnizori de pachete de hârtie absorbantă facială, fabrică


