Descriere
Introducere
NoastreȘervețel de hârtie facialăeste fabricat 100% din pastă de lemn virgin.
Prietenos pentru piele, cu textură moale, rezistență sigură și absorbție ridicată.
Proiectat pentru supermarketuri, furnizori de hoteluri, mărci de șervețele și distribuitori angro.
Specificații
| Nume produs: | Șervețele faciale Soft Pack |
| Material: | Pastă de lemn virgin |
| Dimensiunea foii: | 180*128mm |
| Strat: | 4 straturi |
| Trage: | 360 de coli (90 de trageri) |
| Parfum: | N/A |
| MOQ: | 1 container de 40 ft |
| Greutate/pachet: | 100g |
| Dimensiune pachet: | 13x9x5,5 cm |
| Pachet: | 8 pachete/pungă cu mâner, 5 pungi cu mâner/cutie |
Detalii despre produs


Caracteristici

Avantajele noastre
1.OEM, ODM disponibil.
2. Răspuns în timp util.
3.Serviciu post-vânzare excelent.
4.Produsele noastre sunt necesare vieții, nu anotimpuri slăbite, costuri scăzute și preț corect.
5 Filosofia de afaceri "Calitatea pe primul loc".
Atelier de clasă 6.300.000.
7. Mostre gratuite disponibile, clientul trebuie doar să plătească transportul.
Fabrica noastră
Fabrica are mai multe linii de producție, depozite de produse finite, depozite de materiale și laboratoare de cercetare și dezvoltare.

Certificatele noastre
Certificare: ISO9001, CE, FDA, ISO14001, OHSAS18001 etc.

FAQ
Q1. Care este MOQ-ul dvs.?
A1:Scutec pentru bebelusi: 1*40'HQ container cu 4 dimensiuni amestecate sau 1*20FT container cu 2 dimensiuni amestecate
Scutec pentru adulți: 1*40'HQ container cu 2 dimensiuni mixte sau 1*20FT container cu 1 dimensiune.
Șervețel sanitar: 1 * 40HQ cu 2 dimensiuni mixte sau 1 * 20FT container cu o dimensiune mixtă.
Q2. Care este capacitatea ta de producție?
A2: Scutec pentru bebelusi:58*40HQ/luna PANTALONI BEBE SCATEC:70*40HQ/luna
BURTĂ ADULT: 60*40HQ/luna PANTALONI ADULTI Scutec: 29*40HQ/luna
Q3. Care este data de livrare?
A3:Aproximativ 15-30 de zile după primirea depozitului.
Q4. Care sunt termenii de plată?
A4:Depozit de 30% prin T/T, sold împotriva copiei BL.
Șervețel sanitar: 1 * 40HQ cu 2 dimensiuni mixte sau 1 * 20FT container cu o dimensiune mixtă.
Q2. Care este capacitatea ta de producție?
A2: Scutec pentru bebelusi:58*40HQ/luna PANTALONI BEBE SCATEC:70*40HQ/luna
BURTĂ ADULT: 60*40HQ/luna PANTALONI ADULTI Scutec: 29*40HQ/luna
Q3. Care este data de livrare?
A3:Aproximativ 15-30 de zile după primirea depozitului.
Q4. Care sunt termenii de plată?
A4:Depozit de 30% prin T/T, sold împotriva copiei BL.
Tag-uri populare: șervețele de hârtie facială, furnizori de șervețele de hârtie faciale din China, fabrică


